+355 69 91 81 262
rezervo@udhetime.com.al

Quattro Beach Spa & Resort

 

Rreth Hotelit :

Quattro Beach Spa & Resort eshte nje hotel elegant, modern i cili per here te pare hapi dyert per mysafiret ne Prill te vitit 2014 dhe ofron mikpritjen me te mire ne zone.

Quattro Beach Spa & Resort ndodhet vetem 12 km nga Alanya, i famshem per natyren e tij madheshtore, jeten e gjalle te nates, monumentet historike dhe zonat e pazarit.

Sistemi Ultra All Inclusive do t’ju lejoje te shijoni nje qendrim te rehatshem dhe t’i ktheni ne realitet te gjitha endrrat tuaja te pushimeve.

Stafi miqesor i Quattro Beach Spa & Resort do te jete gjithmone i lumtur t’ju ndihmoje ne zgjidhjen e pyetjeve qe mund te keni.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Sherbimi i plazhit eshte i organizuar ne menyre qe te krijoje nje mjedis te klasit te pare per nje pushim te paharrueshem.

Plazhi, i cili eshte vleresuar me Flamurin e Kalter, eshte i pajisur me shezllone dhe çadra per plazh, ku njerezit e trajnuar posaçerisht monitorojne sigurine e mysafireve.

Nje plazh i gjere, i paster, me rere, nje skele e gjere – nje vend i klasit te pare, ku ju mund te shijoni rehat diellin e veres dhe te perdorni sherbimet e pakufizuara te Hotel Quattro Beach Spa & Resort!

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 110 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Quattro Beach Spa & Resort ju ofron 438 dhoma te dekoruara ne menyre elegante, komode dhe te pastra.

Secila dhome eshte e projektuar ne persosmeri per te ofruar komoditetin e fundit. Çdo dhome ka nje ballkon dhe komoditetet qe plotesojne kerkesat tuaja.

Secila prej te cilave eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, Wi-Fi falas, frigorifer, telefon, set per kafe / çaji, kasaforte ne dhome, tavoline dhe nje TV satelitor.

Ushqim dhe pije

Sherbimi ne hotel eshte Ultra All Inclusive.

Restoranti kryesor i hotelit, ofron gatime te pergatitura shijshem te kuzhines turke dhe nderkombetare ne nje forme bufe.

Restorantet A’la Carte te hotelit sherbejne pjatat me te mira italiane dhe meksikane dhe me nje larmi te gjere te prodhimeve te detit.

Sport & Argëtim

Programe argetuese gjate dites dhe ne mbremje.

Hoteli i sherben mysafireve me pishinat e tij te mrekullueshme si brenda ashtu edhe ne natyre. Aquapark ofron 6 rreshqitese, ku te rriturit dhe femijet kane pjeset e tyre te argetimit.

Xhakuzi (ne pishinen kryesore), Palester, sauna, banje turke, dhome me avull, dhome relaksimi, sporte ujore (me pagese).

Qendra spa e hotelit u ofron vizitoreve masazhe tajlandeze, balineze, ajurvedike dhe shiatsu.

 

FACILITETET

 

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports
Rreth Autorit