+355 69 91 81 262
rezervo@udhetime.com.al

Eftalia Marin Hotel

 

Eftalia Marin Hotel – 5 *****

Rreth Hotelit :

Hoteli me 5 yje pjese e zinxhirit te famshem eftalia, i ndodhur e zonen turistke te Alanya u ofron te ftuareve te tij nje cilesi te jashtezakonshme sherbimi dhe infrastrukturen me moderne ne brigjet e Detit Mesdhe.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Plazhi privat me rere dhe guralece, ndodhet pertej rruges, permes nje kalimi nentokesor. Peshqire plazhi, çadra dhe dysheke jane falas.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 110 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli perbehet nga dy ndertesa kryesore 5-kateshe dhe tre ndertesa 2-kateshe. Ne total hoteli eftalia Marin ka 491 dhoma.

– 95 dhoma standarde (maks. 2 + 2 persona, dhoma gjumi, banjo)

– 135 dhoma standarde te medha (maks. 2 + 2 ose 3 + 1 persona, dhoma gjumi, banjo)

– 193 dhoma familjare A (maks. 5 + 1 persona, 2 dhoma gjumi, banjo)

– 12 standarde swim up (maks. 2 + 1 persona, dhoma gjumi, banjo, hyrje ne pishine)

– 56 duplex swim-up  (maks. 5 + 1 persona), 2 dhoma gjumi, 2 banjo, hyrje ne pishine)

– 5 dhoma per personat me aftesi te kufizuara (maks. 2 + 1 persona, dhoma gjumi, banjo)

Dhoma kane banje / dush, tharese flokesh, kondicioner i ndare, minibar (mbushet çdo 2 dite), TV (ka kanale muzikore), Wi-Fi, telefon (me pagese), set per te bere çaj / kafe dhe ballkon / tarrace.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon ne sherbimin Ultra All Inclusive: mengjes (bufe), mengjesi vone, snack gjate gjithe dites, kafe / çaj dhe pasta, pije alkoolike lokale, pije alkoolike te importuara, pije alkoolike lokale, lengje te fresketa, kafe turke – per nje tarife.

Restoranti kryesor – kuzhina nderkombetare, 1250 persona, 2 restorante A la Carte dhe 8 bare.

Sport & Argëtim

Hoteli ofron mundesi te shumta argetimi,  2 pishina te jashtme, 2 pishina te mbyllura (1 – per femije), park ujor, Qendra Spa (banje turke, sauna; dhome me avull, masazh, xhakuzi – me tarife), palester, amfiteatri, disko, Muzike LIVe, animacione, volejboll plazhi, shigjetat, pingpong, fushe futbolli, bilardo (me pagese), salla e lojerave (me pagese), gjimnastike, vaterpol, ski ne uje (me pagese, kanoe (me pagese), jet ski (me pagese), etj.

 

FACILITETET

 

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports
Rreth Autorit