+355 69 91 81 262
rezervo@udhetime.com.al

Crystal Admiral Resort Suites & Spa

Crystal Admiral Resort Suites & Spa  – 5 *****

Rreth Hotelit :

Hoteli Crystal Admiral Resort Suites & Spa Ultra All Inclusive eshte ndertuar ne vitin 2005 me nje siperfaqe prej 50 000m2, dhe eshte renovuar ne vitin 2007.

Oborri elegant me kompleksin e pishinave, plazhi i mrekullueshem me rere te imet do ju peqejne pafund ne kete hotel. Per femijet ka oferta te shumta loje dhe argetimi, krahas dy pishinave te veçanta per ta.

Ky eshte nje zgjedhje perfekte per familjet dhe çiftet qe kerkojne nje shije te jetes se larte buze detit.

Restourant a la carte: 5 (turk, deti, italian, meksikan, skare), berber, lavanderi, dyqane, pishina: 3, bare: 9, dhome konferencash: 8, tobogane: 4, pishine e brendshme: 1, SPA, mjeku, pastrim kimik, Wi-FI ne lobi bar pa pagese, restourante: 1, internet caffe me pagese.

Sa larg është plazhi më i afërt?

Hoteli madheshtor Crystal Admiral eshte 50 metra larg plazhit.

Plazhi i bukur me rere ndahet nga oborri i hotelit permes nje rruge automobilistike, mirepo plazhi arrihet ne menyre komode permes nje nenkalimi.

Cadrat e diellit, shazllonet, peshqiret dhe mbulesat, prane pishines dhe ne plazh jane pa pagese.

Largësia nga Aeroporti

Ky hotel ndodhet 80 km nga Aeroporti i Antalias.

Dhoma

Hoteli eshte nje godine 6 kateshe dhe ka ne total 834 dhoma komode me nje dekor te hijshem dhe modern.

Dhoma standarte, dhoma familjare dublex, dhoma connection, junior suite, suita familjare dublex, senior suita, deluxe suita dhe royal suita.

Dhomat jane me banje private me vaske, dush, tharese flokesh, kndicioner, telefon direkt, mini bar (pijet jo-alkoolike rimbushen çdo dite), kasaforte, qilim ne dysheme, TV satelitor dhe kanale muzikore, WI-FI, ballkon, shumica me pamje nga deti.

Ushqim dhe pije

Hoteli operon me sherbimin Ultra all inclusve dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion duke ju ofruar nje shumllojshmeri perzgjedhjesh ne gatime sipas shijes dhe deshires tuaj.

Ofrohet mengjesi, mengjes i vonshem, dreka dhe darka, bufe Dietale, meny speciale per femije, restorant me ushqim te lehte gjate dites, akullore prej ores 16.30 – 18.00, pasdite embelsira, çaj dhe kafe, A’la Carte restorantet ne mbremje me rezervim paraprak dhe nje here gjate qendrimit (femijet nen moshen 7 vjet nuk lejohen te hyjne).

Me pagese: pijet alkoolike premium nga importi, vererat internacionale dhe ato speciale, leng i fresket frutash, sherbimi ne dhome, pijet alkoolike nga importi gjate ores 23.00 – 10.00 pijet ne Wine House, nargile, kafeja.

Sport & Argëtim

Ky vendpushim ofron gjashte pishina te hapura dhe dy pishina te mbyllura, duke perfshire dy per femije – eshte vendi i persosur per t’u çlodhur ne nje tarrace dielli ose per te bere nje zhytje. Free Wi-Fi eshte ne dispozicion ne te gjithe hotelin.

Ekziston edhe nje qender spa dhe bukurie me hamam, sauna, dhome me avull, parukeri dhe dhoma trajtimi dhe masazhi.

Te ftuarit mund te vizitojne palestren, ose te luajne tenis, basketboll dhe volejboll per te qendruar aktiv.

Ju mund te merrni pjese ne sporte ujore emocionuese ne plazh per nje tarife lokale, ose te luani mini golf ne vend.

Femijet do ta duan Mini Klubin Crispy (moshat 4-12 vjeç). Argetimi perfshin aktivitete, lojera dhe sporte gjate dites dhe shfaqje te drejtperdrejta gjate javeve te zgjedhura.

 

FACILITETET

 

 • Restorant A La Cart
 • Qender Aerobie
 • Kondicioner
 • Aqua Park
 • Bar
 • Volejboll
 • By the Beach
 • Shigjeta
 • Lojera
 • Futboll
 • Palester
 • Tharese Flokesh
 • Pishine e Brendshme
 • Internet
 • Klub Femijesh
 • Fushe Lojera Femijesh
 • Pishine Femijesh
 • Librari
 • Minibar
 • Pool Bar
 • Restorant
 • Kasaforte
 • Satellite TV
 • Sauna
 • Spa
 • Sunbathing Terrace
 • Sunbeds
 • Swimming Pool
 • Table Tennis
 • Telephone
 • Terrace
 • Turkish Bath
 • Water Sports
Rreth Autorit