+355 69 91 81 262
rezervo@udhetime.com.al
Kohëzgjatja: 2 Ditë
Vendndodhja: Strugë, Ohër, Maqedoni
Available Seat: 40
Çmimi: 55€
Rezervoni tani!

Datat e Nisjeve

► PRILL: 22-23, 29-30  €55

HOTEL IMPERIAL 4* ( mengjes + darke )

Dita e pare:

-Nisja nga Tirana ne oren 06:45.

-Nisja nga Elbasani ne oren 07:10.

Vazhdimi i udhetimit per ne doganen e Qafe Thanes me nje ndalese te shkurter gjate rruges.

Pas procedurave doganore do te vizitojme qytetin piktoresk te Ohrit ku aty do te vizitojme qytetin e vjeter, kalane e qytetit, kishat e njohura dhe do te kemi mundesi te nje eksperience fantasitke per personat qe deshirojne te zhvillojme edhe lundrim me anije ne liqen per te prekur pjese te tjera te Ohrit. Pas konsumimit te lire te drekes vazhdojme drejt qytetit te Struges. Vi\ite rreth 1 ore. Pasdite do te kryejme akomodimin ne hotel.

Darka ne hotel me muzike live.

 

Dita e dyte:

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit do te vazhdojme rrugetimin tone drejt Gjirit te Kockave. Aty do kemi mundesi te vizitojme muzeun mbi uje, nje muze teper i vecante ne llojin e tij. Do te ndalemi gjithashtu ne Shen Naum, perpara se te vizitojme Tushemishtin dhe parkun natyror ne Drilon.

Nisemi ne rrugen e kthimit dhe ne mbemje mberrijme ne Tirane, dhe Elbasan.

Fundi i sherbimit tone!

POLITIKAT E FEMIJEVE:
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
0-1.99 VJEC PA PAGESE
2-5.99 VJEC PAGUAJNE 50 %

MBI 6 VJEC PAGUAN SI I RRITUR.

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

 NË ÇMIMIN PËR PERSON PËRFSHIHEN:

  • Akomodimi në hotel me 4*
  • Transporti me automjet komod
  • Mëngjesi dhe darka
  • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit

 

 NË ÇMIMIN NUK PËRFSHIHEN:

  • Lundrimin në liqenin e Ohrit, 5 EUR (opsionale)
  • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
  • Dreka
  • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
  • Taksa lokale 1 EUR