+355 69 91 81 262
rezervo@udhetime.com.al
Vendndodhja: Korfuz, Greqi
Available Seat: 40
Çmimi: 165€
Rezervoni tani!
💥Pushime në Plazh në Korfuz, 💥
🗓️ Nisja më 12 dhe 16 Maj.
☀️ Hotel Hellinis 3* BB –
4 Ditë nga €112,
5 Ditë nga €136,
8 Ditë nga €208
☀️ Hotel Corfu Maris 3* BB –
4 Ditë nga €113,
5 Ditë nga €138,
8 Ditë nga €213
☀️ Hotel Messonghi Beach 4* AI –
4 Ditë nga €165,
5 Ditë nga €207,
8 Ditë nga €333
☀️ Hotel Louis Ionian Sun 4* AI –
4 Ditë nga €203,
5 Ditë nga €258,
8 Ditë nga €423
☀️ Hotel Kerkyra Blue Hotel and SPA 4* AI –
4 Ditë nga €391,
5 Ditë nga €493,
8 Ditë nga €845.
🛑KUJDES : Çmimet fillojnë nga shifrat e mësipërme dhe janë te ndryshme në data të ndryshme.
🛑Transport me Autobus i Garantuar gjatë gjithë Sezonit.
➡️ Në Çmim perfshihet : ⬅️
👉Akomodimi ne hotel BB (me Mëngjese) ose AI, (All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije)
👉Transportin me Autobus dhe traget
❌Në pagesë nuk janë përfshirë:❌
👉 Gjithshka që nuk është përmendur në këtë ofertë