+355 69 91 81 262
rezervo@udhetime.com.al
Kohëzgjatja: 2 Ditë
Vendndodhja: Budva, Mal i zi
Available Seat: 40
Çmimi: 55€
Rezervoni tani!

►Datat e Nisjes : 22-23 Prill , 29-30Prill , 30 Prill -01 Maj

► HOTEL ANITA 3* HB. €55

► HOTEL BRACERA 4* HB. €65

► HOTEL SLAVIJA 5*  HB.   €69

 

DITA E PARE

-Nisja nga Tirana ne oren 06:30.

Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.
Vazhdojme rrugen drejt ishullit te Shen Stefan ku do bejme nje ndalese te shkurter .  Me pas i drejtohemi qytetit te Budves.vizitojme qytetin e vjeter te Budvas, kercimtaren etj..  Akomodimi ne hotel, konsumimi i darkes. Mbremja e lire.

DITA E DYTE

Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit,nisemi drejt qytetit te Tivatit ku do te kemi mundesi te shikojme PORTO MONTENEGRO, nje nga portet me te medha luksoze ne Europe.   Pas vizites ne Tivat, vazhdojme drejt Kotorrit i cilesuar si nje nga qytetet me te bukura ne Malin e Zi. Ne Kotor do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit (Opsionale shetitje me anije ne Gjirin e Kotorit 5 euro/personi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Kotor (individuale).
Ndalese e shkurter gjate rruges se kthimit per ne Tirane. Mberritja ne mbremje rreth ores 19.00-20.00.

 

POLITIKAT E FEMIJEVE
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
0 – 1.99 VJEC (FALAS)
2 – 11.99 (35 % DISCOUNT)

12 VJEC DHE SIPER  – PAGESE E PLOTE

 

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

 NË ÇMIMIN PËR PERSON PËRFSHIHEN:

  • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
  • Akomodimi në hotel 3* ose 4*
  • Transporti me automjet komod
  • Mëngjesi dhe darka

 NË ÇMIMIN NUK PËRFSHIHEN:

  • Hyrja në monumente dhe muzeume.
  • Taksa lokale 1.50 EUR për person/natë
  • Shëtitja me anije në Kotorr 5 EUR/personi
  • Gjithcka e papërmendur me sipër.
  • Taksa e qytetit të Kotorrit 1 EUR/person
  • Taksa e Qytetit te Vjeter ne Budva €1/person