+355 69 91 81 262
rezervo@udhetime.com.al

UDHËTIM NË STAMBOLL 4 DITË ME PEGASUS

4 Ditë
  UDHETIM NE  STAMBOLL FESTAT E NENTORIT DATAT E NISJES Çmimet e dhomave  » Stamboll – 4 Dite  Tarifat  Dhomë Standart Hotel 3*  (Max:...
Rezervoni tani!
299 €

BREGDETI DALMAT

25 Nov 2022 - 28 Nov 2022
    DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan,...
Rezervoni tani!
139€

ZAGREB, SARAJEVË

25 Nov 2022 - 28 Nov 2022
  Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë...
Rezervoni tani!
149 €

UDHËTIM NË DETIN E ZI

24 Nov 2022 - 29 Nov 2022
DETAJET E TURIT Dita e Parë. Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Shkup dhe pushim...
Rezervoni tani!
219 €

VJESHTË NË VJENË

06 Oct 2022 - 09 Oct 2022
Nisja Destinacioni Data Orari Nisjes Orari i Mbërritjes Tirana Vienna 06 OCT 2022 07:10 0855 Vienna Tirana 09 OCT 2022 13:55 15:30 DATA TË TJERA...
Rezervoni tani!
409 €

Udhëtim ne Dubrovnik

3 Ditë
DITA 1: Tiranë- Budva- Hercegnovi – Dubrovnik 06:00 Nisja me autobus pas Muzeut Kombetar 08:00 – 09:00 Ndalesa e pare per mengjesin prane...
Rezervoni tani!
109 €103 €

FESTAT E NËNTORIT NË STAMBOLL

4 Ditë
    Nisja: 26-11-2022 Çmimi Total 618 €/ ÇIFTI Nisja: 27-11-2022 618 €/ ÇIFTI KUJDES:  Dhomat do merrem mbas ores 12:00. Nese dikush...
Rezervoni tani!
309 €