+355 69 91 81 262
rezervo@udhetime.com.al

UDHËTIM NË STAMBOLL 4 DITË ME PEGASUS

4 Ditë
  UDHETIM NE  STAMBOLL FESTAT E NENTORIT DATAT E NISJES Çmimet e dhomave  » Stamboll – 4 Dite  Tarifat  Dhomë Standart Hotel 3*  (Max:...
Rezervoni tani!
299 €

UDHËTIM NË STAMBOLL 3 DITË ME PEGASUS

3 Ditë
KUJDES: Mengjesi i dites se pare nuk eshte i perfshire. Nese dikush do te konsumoj mengjesin, kosto per person eshte 7 euro.  Dhomat do merrem...
Rezervoni tani!
269 €

UDHËTIM NË PARIS DHE MYNIH

7 Ditë
DATAT E NISJEVE Nisja: 10-10-2022 Nisja: 24-11-2022 DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së...
Rezervoni tani!
349 €

BREGDETI DALMAT

25 Nov 2022 - 28 Nov 2022
    DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan,...
Rezervoni tani!
139€

ZAGREB, SARAJEVË

25 Nov 2022 - 28 Nov 2022
  Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë...
Rezervoni tani!
149 €

UDHËTIM NË DETIN E ZI

24 Nov 2022 - 29 Nov 2022
DETAJET E TURIT Dita e Parë. Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Shkup dhe pushim...
Rezervoni tani!
219 €