+355 69 91 81 262
rezervo@udhetime.com.al

Cfare mund te vizitosh per 4 dite ne Budapest?

Kontaktoni me konsuletet e turizmit  per te marre paketen tuaj te personalizuar per Budapest.  Program i sugjeruar per kete udhetim: (te gjitha udhetimet opsionale te permenduar me poshte mund t’i rezervoni direkt ne agjensi per te shmangur rradhet e gjata) Dita e pare:  Fluturimi Tiranë Budapest. Nisja nga Tirana ose rajoni , mberritja dhe akomodimi ne hotel....
Vazhdo te lexosh

Cfare mund te vizitosh per 4 dite në Amsterdam?

Kontaktoni me konsuletet e turizmit per te marre paketen tuaj te personalizuar per Amsterdam. Program i sugjeruar per kete udhetim: (te gjitha udhetimet opsionale te permenduar me poshte mund t’i rezervoni direkt ne agjensi per te shmangur rradhet e gjata) Dita e Parë : Fluturimi direkt për në Amsterdam. Pasditja sugjerohet ne lokalet buze kanaleve te...
Vazhdo te lexosh

Cfare mund te vizitosh per 4 dite në Firence?

Kontaktoni me konsuletet e turizmit per te marre paketen tuaj te personalizuar per Firenze. Program i sugjeruar per kete udhetim: (te gjitha udhetimet opsionale te permenduar me poshte mund t’i rezervoni direkt ne agjensi per te shmangur rradhet e gjata) Dita e pare: Pas mberritjes dhe akomodimit ne hotel, ne varesi te orarit te avionit, ju sugjerojme qe te...
Vazhdo te lexosh
12