+355 69 91 81 262
rezervo@udhetime.com.al

Udhëtoni me ne
Për çmimin më të mirë
Slide backgroundimage
Udhëtime brenda vendit
Valbonë 2 ditë 75€
image
Theth 2 ditë 70€
image
Korçë, Voskopojë, Përmet, 2 ditë 55€
image
Vermosh, Tamarë,  Plavë, Guci, 2 dit 59€
image
Slide background
Udhëtime jashtë vendit
Shijoni një udhëtim të mrekullueshëm me ne
Një telefonat larg!
Çmimet më të mira në treg
Bileta avioni në të gjithë botën
Slide background
Rezervoni një eksperiencë unike
Eksploroni vende, hotele dhe restorante me vlerësime më të mira në mbarë botën

Oferta Turistike, Udhetime Turistike, Pushime Verore dhe Dimerore, Bileta Avioni, Autobuzi, Trageti

Dërgo mesazh

Udhëtime Turistike me Avion

Shiko të gjitha

Udhëtime Turistike me Autobuz

Ski në Kolashin 1 ditë €20

1 Ditë
Datat e Niseve :  ►DHJETOR: 10, 11, 17, 18, 24, 25. ►JANAR:  1, 2, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29. ►SHKURT: 4, 5, 11, 12, 18, 19, 25, 26. Programi...
Rezervoni tani!
20 €

Ski në Brezovicë 1 ditë – €20

1 Ditë
Datat e Nisjeve :  ►DHJETOR: 10,11, 17,18, 24,25. ►JANAR:  1,2, 7,8, 14,15, 21,22, 28,29. ►SHKURT: 4,5, 11,12, 18,19, 25,26. Programi : Dita 1 : ...
Rezervoni tani!
20 €

Voskopojë – Korçë, 1 Ditë €15

1 Ditë
Datat e nisjeve : ►DHJETOR: 10, 11, 17, 18, 24, 25. ►JANAR:  1, 2, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29. ►SHKURT: 4, 5, 11, 12, 18, 19, 25, 26.  ...
Rezervoni tani!
15 €

Udhëtim ne Dubrovnik

3 Ditë
DITA 1: Tiranë- Budva- Hercegnovi – Dubrovnik 06:00 Nisja me autobus pas Muzeut Kombetar 08:00 – 09:00 Ndalesa e pare per mengjesin prane...
Rezervoni tani!
109 €

Ski në Mavrovë 1 ditë – €20

1 Ditë
Datat e Nisjeve :  ►DHJETOR: 10, 11, 17, 18, 24, 25. ►JANAR:  1, 2, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29. ►SHKURT: 4, 5, 11, 12, 18, 19, 25, 26. Programi...
Rezervoni tani!
20 €

Pushime Verore 2023

Oferta për Antalya për rezervime deri më 31 Janar

6 Netë/ 7 Ditë
  Oferta për Antalya për rezervime deri më 31 Janar. Ne vijim do gjeni disa kategori hotelesh për data të ndryshme gjatë sezonit. Çmi...
Rezervoni tani!
Çift

Cfare mund te vizitosh per 4 dite ne Budapest?

Kontaktoni me konsuletet e turizmit  per te marre paketen tuaj te personalizuar per Budapest.  Program i sugjeruar

Cfare mund te vizitosh per 4 dite në Amsterdam?

Kontaktoni me konsuletet e turizmit per te marre paketen tuaj te personalizuar per Amsterdam. Program i sugjeruar

Cfare mund te vizitosh per 4 dite në Firence?

Kontaktoni me konsuletet e turizmit per te marre paketen tuaj te personalizuar per Firenze. Program i sugjeruar per

Cfare mund te vizitosh per 4 dite në Cappadocia (Kapadokia), Turqi

Kontaktoni me konsuletet e turizmit per te marre paketen tuaj te personalizuar per Cappadocia. Program i sugjeruar

Cfare mund te vizitosh per 4 dite në Pragë, Ceki?

Kontaktoni me konsuletet e turizmit per te marre paketen tuaj te personalizuar per Prage.  Vendet e sugjeruara per

OFERTA

Vjeshte BIANCA Resort & Spa 5*

🍁#Vjeshte BIANCA Resort & Spa 5* #KOLASIN 📆 1 Tetor - 1 Dhjetor 🏷 90€ Personi - 2 Nete / 3 Dite ➡️ Ne cmim perfshihet : ⬅️ 👉 Akomodimi ne hotel 👉 Mengjesi & Darka 👉 Pishina, Jacuzzi, Sauna, Fitness 👉 Wi-Fi & Parking

Kërko për Paketa